AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyJaguar F-PACE


Kategorie: SUV

Rozměry: délka 4,74 m; šířka 1,65 m a výška 1,64 m

Objem kufru: 751 litrů

Palivo: hybrid

Verze 4x4: ano

Cena od: 1 505 624 Kč

Díky novému sebevědomému designu, nádherně zpracovanému interiéru, nejnovější generaci infotainmentu Pivi Pro a novým hybridním pohonům je nový Jaguar F-PACE luxusnější a úspornější.

Několik moderních technologií je zaměřeno také na zdraví a pohodu cestujících. Systém Cabin Air Ionisation zvyšuje kvalitu vzduchu díky technologii Nanoe, která odstraňuje alergeny a nepříjemný zápach. Systém nově zahrnuje také filtraci ultrajemných částic (včetně PM2.5). Zákazníci systém aktivují jednoduše stisknutím tlačítka „Purify“.

Nový F-PACE je dostupný s plug-in hybridní motorizaci P400e, stejně jako s nejnovějšími čtyřválci a novými zážehovými i vznětovými řadovými šestiválci Ingenium. U vybraných motorů je poprvé k dispozici také mild-hybridní (MHEV) technologie. Každá z dostupných variant je vybavena inteligentním pohonem všech kol a osmistupňovou automatickou převodovkou.

S plně nabitými akumulátory je F-PACE P400e schopný ujet v elektrickém režimu až 53 km. Při využití rychlonabíjení (30 kW DC) trvá dobití z nuly na 80 % třicet minut. Prostřednictvím domácího wallboxu (7 kW) se baterie dobijí na 80 % hodinu a čtyřicet minut.