AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy. Hlasujte pro DS 3 CROSSBACK právě teď!. Stačí jen kliknout na HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI výše, zakliknout DS 3 CROSSBACK, vyplnit kontaktní údaje a odeslat svůj hlas!DS3 crossback e-tense


Kategorie: B-SUV elektromobil

Rozměry: délka: 4,11 m; šířka: 1,8 m a výška: 1,53 m

Objem kufru: 350 litrů

Palivo: elektřina

Verze 4x4: ne

Cena od: 995 000 Kč

 

DS 3 CROSSBACK E-TENSE je bezemisní čistý prémiový elektromobil s dojezdem 320 km. Je postaven na inovativní „multi-energy“ platformě, která je vhodná pro různé druhy pohonů, a nabízí stejnou eleganci a špičkové technologie jako DS 3 Crossback a zároveň přináší výhody elektrifikace a služeb E-Tense bez jakýchkoli kompromisů.

DS 3 Crossback E-Tense s motorem 100 kW / 260 Nm a baterií 50 kWh se přes domácí Wall box nabije na 100 % za 5 hodin a na rychlém terminálu 100 kW na 80 % za 30 minut. Dojezd je 320 km WLTP nebo 430 km NEDC. Liší se podle podmínek provozu a stylu řízení.

DS 3 Crossback E-Tense ve verzi interiéru Opéra nabízí interiér v kůži Nappa Art se sedadly z pěny s vysokou hustotou. Prvotřídní akustické provedení zajišťuje výjimečný komfort a zvukovou izolaci.

Dalším přínosem je mnoho nových prvků výbavy pro autonomní řízení 2. úrovně DS Drive Assist, světlomety DS Matrix LED Vision nové generace nebo výsuvné kliky dveří, které se díky hands-free přístupu a startování Proximity vysunou, jakmile se držitel klíče přiblíží k vozu.