AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyCitroën C5 Aircross


Kategorie: SUV

Rozměry: délka: 4,5 m; šířka: 1,85 m a výška: 1,68 m

Objem kufru: 460 litrů

Palivo: hybrid

Verze 4x4: ne

Cena od: 895 000 Kč

Výjimečně komfortní SUV C5 Aircross vstupuje do nové etapy a nabízí účinnou a výkonnou hybridní plug-in verzi SUV C5 AIRCROSS HYBRID, jejíž motor kombinuje nejnovější technologie a konkurenceschopné provozní náklady. Citroën tak reaguje na očekávání zákazníků, kteří touží po ekologické mobilitě, zejména během pracovního týdne při krátkých každodenních cestách, ale současně se nezříkají delších cest ve volném čase a na dovolené.

Tichý provoz, plynulost rozjezdu vozu, příjemné odpružení díky tlumičům s progresivními hydraulickými dorazy®, měkké sedačky Advanced Comfort, absence hluku a vibrací na palubě, 20 technologií asistenčních systémů řízení, ergonomie a snadné používání rozhraní a služeb přispívají k posílení komfortu na palubě pro všechny cestující.

SUV C5 Aircross Hybrid poskytuje dojezd v elektrickém režimu 55 km, emise CO2 32-33​​ g/km a spotřebu od 1,6 l/100 km v cyklu WLTP. Díky spojení benzínového motoru PureTech 180, elektrického motoru 80 kW a osmistupňové automatické převodovky ë-EAT8 nabízí kumulovaný výkon 225 k a okamžitý točivý moment 320 Nm.